75 % pracovního úspěchu ovlivňuje optimismus. Naučte se myslet pozitivně

Lidský mozek je téměř o třetinu produktivnější, když je v pozitivním nastavení. Dlouhodobé štěstí přitom neovlivňuje vnější svět, ale způsob, jakým mozek tento svět zpracovává. Skoncujte s pesimistickým náhledem na dění okolo vás. Petr Ludwig poradí, jak na to.

75 % pracovního úspěchu ovlivňuje optimismus. Naučte se myslet pozitivně

Lidský mozek je téměř o třetinu produktivnější, když je v pozitivním nastavení. Dlouhodobé štěstí přitom neovlivňuje vnější svět, ale způsob, jakým mozek tento svět zpracovává. Skoncujte s pesimistickým náhledem na dění okolo vás. Petr Ludwig poradí, jak na to.

Mnozí si myslí, že pracovní úspěch ovlivňuje zejména IQ. Ale mýlí se. Inteligence má na úspěchu jen čtvrtinový podíl. Zbytek závisí na úrovni optimismu. Díky němu jsme totiž výrazně produktivnější, lepší v prodeji a lékaři dokonce téměř o pětinu rychlejší a přesnější.

Pozitivní náhled na svět se přitom můžete naučit za jedno dopoledne na přednášce na téma Spokojenost, vyrovnanost a odolnost vůči stresu. Osvojíte si:

  • Metody tréninku optimistického životního stylu.
  • Konkrétní postupy, jak zvládat emočně náročné stresové situace.
  • Návody, jak pracovat na zvyšování každodenní spokojenosti.

Zvládat tyto dovednosti vás naučí autor bestselleru Konec prokrastinace Petr Ludwig, který se dlouhodobě věnuje boření mýtů a polopravd v oblasti osobního rozvoje. Jeho školení absolvovalo už 30 tisíc lidí. Kromě toho dalších 150 lidí koučuje. Mezi jeho klienty patří například HP, Microsoft, Masarykova univerzita, VŠE v Praze a více než 100 dalších společností a institucí.

Přednáška se koná 17. září 2015 od 9 do 12 hodin v Kině Lucerna v Praze.

 

Díky spolupráci s firmou Cígler Software zaplatí uživatelé Varia za přednášku jen 99 Kč místo obvyklých 250 Kč.