Na velikosti ani oboru nezáleží

Vario je vhodné pro malé, rodinné, rostoucí i velké společnosti. Nezáleží na velikosti, ale na potřebě. Každá firma je jedinečná. Svým produktem i tím, jak funguje a žije. Z Varia budou mít radost ti, kteří chtějí svoji jedinečnost podpořit informačním systémem.

Vario je pro ty, kteří…

Vario řeší nejen to, co potřebujete dnes, ale je připraveno na vše, co budete potřebovat za měsíc, za rok i za pět let. S Variem se vyhnete přechodu na jiný systém. K tomu se staráme o inovace, aktualizace a další rozvoj. Získáte jistotu.

Vario se stane mozkem firmy. Všechno důležité je na jednom místě. V jednom jediném systému, který funguje přesně tak, jak si přejete.

Zjednoduší práci. Zpřehlední procesy. Zefektivní spolupráci. Zlepší atmosféru ve firmě. Jasně stanoví kompetence… Přínosů je tolik, že pár řádků nestačí. Vario je výkonný pracant, který nikdy nemá dovolenou.

Vario vás bude bavit. Velmi rychle se s ním naučíte. Přehlednost a jednoduchost jsou základní stavební kameny, na kterých jsme systém vybudovali a na kterých stavíme i další vývoj.

Více o systému

Jak Vario pomáhá ve firmách
jako je ta vaše?

Výrobní firma

Tomáš Rőssnerjednatel společnosti De & Co Hranice

Důležité pro nás byl poměr cena/výkon a to, aby byl systém schopný růst s firmou. Vario splňovalo všechna tato kritéria.

Přečíst případovou studii
Služby

Markéta CajthamlováJednatelka společnosti Perfect Storage

Všichni ve Variu jsou vstřícní a snaží se řešit naše problémy.

Přečíst případovou studii
Obchodní firma

Martin Musiljednatel firmy Novobal

Měli jsme jasné představy, co od nového systému chceme. Díky dlouhým rokům zkušeností jsme přesně věděli, co potřebujeme. Rozhodnutí padlo na Vario.

Přečíst případovou studii
Další reference