Jak Vario pomáhá ve firmách
jako je ta vaše?

Prorok Sport a e-shop sportovna.cz

Vario nastartovalo e-shop sportovna.cz.

Přečíst případovou studii
Pavel Machačka – externí účetní

Během měsíce jsem měl k dispozici funkční řešení.

Přečíst případovou studii
Yssen Tools

Nebojím se říct, že samotná fyzická práce se zbožím se zrychlila až čtyřnásobně.

Přečíst případovou studii

Získali jsme si důvěru více než 2000 firem

Filtrovat
Lucie – ostrá účetní

Lucie – ostrá účetní

Jen díky Variu se do toho můžu zostra opřít. Je to přehledný program, na který je spolehnutí.

Lucie Pleschingerová účetní a daňová poradkyně

Biotech

Biotech

Práce se sériovými čísly ve skladech, poprodejní plánovaný servis a automatizovaná výměna dokladů mezi pobočkami. To jsou stěžejní oblasti, které Vario řeší pro distributora laboratorní techniky.

Projekt servis

Projekt servis

Jaká je ziskovost jednotlivých projektů? Na tuto otázku přináší Vario odpověď, když pomáhá rozúčtovat přímé i nepřímé náklady na jednotlivé projekty dopravních staveb.

Prodance

Prodance

Specialista na světelnou a zvukovou techniku s Variem řídí veškerou firemní agendu. Využívá např. propojení s e-shopem, skladové hospodářství se čtečkami či Vario BI na analýzu dat.

TriFin pro

TriFin pro

„Každý náš klient je originál, ale každému umíme díky Variu ušít jeho agendu na míru. Víc jak 20 let spolu už o něčem svědčí."

Zdeněk Janáš jednatel

Tercie

Tercie

Výrobce a dodavatel pracovních oděvů, ochranných pomůcek a reklamního textilu. Přes 60 % zdravotně znevýhodněných pracovníků má k dispozici speciální zjednodušené rozhraní.

Vogel electric

Vogel electric

Jedna z prvních firem, která zavedla čtečky čárových kódů. Speciální je řešení pro řízení procesu reklamace a specificky upravené nákupní strategie.

HM Metal

HM Metal

Zakázková kovovýroba orientovaná na zemědělský sektor. Firma začínala s Variem ve 2 uživatelích a jednoduchou výrobou (kompletací) v roce 2012, nyní Vario v plném rozsahu využívá již celkem 15 z 55 pracovníků firmy. Kromě obchodních agend pracují s již plnohodnotnou výrobou včetně plánování, odepisování práce a kvality, řízení neshod, řízení kooperací ad. Ve firmě používají specifické řešení pro řízení dělení materiálu laserem a aktuálně je zaváděné řešení pro práci se čtečkami.

OK Servis Bio Pro

OK Servis Bio Pro

Eliminace chybovosti při skladových operací. To je jeden z největších přínosů Varia, které využívají na výrobu, údržbu, obchodní i ekonomické agendy nebo na sklady řízené čtečkami.

JaP Jacina

JaP Jacina

„Specialista na vratové a protipovodňové systémy využívá Vario již více jak 20 let, aktivně v něm pracuje přes 100 uživatelů. Důležitá je pro ně především otevřenost a flexibilita systému, který se přizpůsobí každé nové situaci. Díky jeho komplexnosti využívají Vario, kromě standardních modulů, také na řízení: projektů, výroby, servisu i dalších agend. Jsou také prvním uživatelem Mobilního servisu.“

HP Trend

HP Trend

Výrobce plastových potrubních systémů a součástek pro automotiv a elektroprůmysl sleduje Variem veškeré své aktivity. Nejdůležitější je výroba, která řeší specifika plastikářů, následuje ji v tomto oboru neméně důležitá interní údržba strojů a forem, řešená modulem servis a všechny obchodní moduly systému. Nejvýznamnějším přínosem zavedení Varia do společnosti bylo jednoznačně sjednocení firemních činností do společného systému. Aktuálně se plánuje ještě rozšíření systému o skladové čtečky.

De & Co Hranice

De & Co Hranice

„S Variem jsme spokojení a můžeme ho doporučit. Šetří nám spoustu času. Už se nestává, že dva lidé dělají zbytečně stejnou práci.“

TOMÁŠ RÖSSNER jednatel