Počet uživatelů, přecházejících na Altus Vario 12, se meziročně zvyšuje

Stále větší počet našich klientů přechází, s pomocí našich konzultantů a certifikovaných partnerů, na moderní ERP/CRM systém Altus Vario 12. U většiny z uvedených firem byl proveden testovací převod, během něhož byly odstraněny případné nedostatky převodu zakázkových řešení, byl otestován praktický provoz a logická správnost převodu. Samotný ostrý převod a následný reálný provoz na nové verzi pak již nepředstavoval žádné závažnější komplikace.

Počet uživatelů, přecházejících na Altus Vario 12, se meziročně zvyšuje

Stále větší počet našich klientů přechází, s pomocí našich konzultantů a certifikovaných partnerů, na moderní ERP/CRM systém Altus Vario 12. U většiny z uvedených firem byl proveden testovací převod, během něhož byly odstraněny případné nedostatky převodu zakázkových řešení, byl otestován praktický provoz a logická správnost převodu. Samotný ostrý převod a následný reálný provoz na nové verzi pak již nepředstavoval žádné závažnější komplikace.

Většina firem (zejména účetní a mzdové) oceňují dostupnost a kvalitu podpory, kterou i po upgrade získávají formou servisní služby Maintenance. Přechod na moderní verzi Altus Vario můžete kdykoliv domluvit e-mailem info@altus.cz, též pomocí kontaktního formuláře, nebo v pracovní dny od 8:00 do 16:30 na telefonním čísle 236 190 190.

AGS Trade s.r.o.

Firma AGS Trade provozuje prodejnu a internetový obchod se sportovním vybavením pro paintball. Sesterská firma se zabývá prodejem teambuildingových a sportovních akcí zaměřených na paintball pro jednotlivce, skupiny a firmy.

Altus Vario zajišťuje komplexní vedení všech agend včetně Prodejny, zásilkového obchodu a účetnictví pro více účetních jednotek. Uživatelé přistupují přes vzdálenou plochu ke společným datům, uloženým na SQL serveru, pomocí Terminal serveru on-line. Management společnosti plánuje napojení nového systému na e-shop.

Allen & Overy (Czech Republic) LLP, organizační složka

Zrychlený upgrade proběhl během jediného dne. Mezinárodní advokátní kancelář s pobočkou v Praze využívá ekonomický systém Altus Vario pro účtování několika účetních jednotek.

CMS s.r.o.

CMS je ryze českou společností, která poskytuje kompletní služby pro automatizaci technologických procesů. Dále se zaměřuje na automatizaci domácností a nebytových prostor (projekt tzv. inteligentních domů se systémy domácí automatizace Domintell).

Agendy Varia obsluhují velkoobchodní a maloobchodní aktivity firmy, včetně účetnictví. Po převodu do nové verze ekonomického systému je realizováno napojení na nově vznikající e-shop.

ARTEL GLASS LLC, organizační složka

Artěl Glass vyrábí luxusní produkty z rytého křišťálu nejvyšší kvality podle návrhů především českých designérů a umělců. Veškerá produkce společnosti má původ v českých sklárnách.

Artěl Glass se řadí mezi jednu z prvních firem, ve které byla nasazena Výroba pro Vario ve své první verzi a následně se stala opět jednou z prvních firem, která začala používat nejnovější verzi tohoto modulu pro Vario 12. Kromě standardních agend společnost využívá modul Prodejna. Systém obsluhuje centrálu a dvě pobočky. V rámci převodu zvolila firma bezpečnější úložiště dat – SQL server.

Dynex Technologies spol. s.r.o.

Dynex Technologies, česko-americká společnost, je výrobce a dodavatel laboratorní diagnostiky – vybavení laboratoří pro mikrobiologii, imunologii a molekulární biologii.

Přechod k vyšší verzi ekonomického systému Altus Vario ve svém výsledku zefektivnil práci s údaji pomocí funkce Množstevní skupiny, určené pro evidenci sériových čísel, trvanlivostí, šarží a dalších dat v agendě Katalog. Vzhledem k výrobnímu zaměření společnost využívá modul Výroba a také Servisní evidenci (zakázkový modul určený pro evidenci a plánování servisních zásahů).

Agura s.r.o.

Firma je zaměřena na obchodní činnost v tuzemsku a zahraničí. V současnosti reprezentuje na českém trhu španělského výrobce sportovních potřeb firmu JOMA a výrobce spojovacího materiálu firmu EMHART TEKNOLOGIES.

Systém Vario je ve firmě využit pro zpracování všech ekonomických agend včetně kompletního vedení účetnictví. Propojení mezi centrálou a pobočkami bylo vytvořeno pomocí terminálového serveru. Prodej koncovým zákazníkům obstarává volitelný modul Prodejna a obsluze zjednodušuje práci doplněk Čárové kódy. Po upgradu lze, narozdíl od předchozí verze systému, využívat funkce Varianty pro odlišení velikostí textilu a obuvi, což následně umožňuje inventarizaci sortimentu na úrovni jednotlivých variant.

SABE, spol. s r.o.

Firma Sabe je výrobcem a distributorem sportovních pohárů a cen (medailí, figurek, diplomů, plaket apod.). Nabízí také papírenské zboží, kancelářské potřeby, razítka, kalendáře, diáře, novoročenky a provádí laserové i mechanické gravírování.

Vario bylo implementováno jako jednotný informační systém pro řízení centrály a sítě poboček různé velikosti (terminálový provoz). Firma ke své činnosti používá nový modul Výroba. Převod dat zahrnoval i rozpracované výrobní zakázky, jejichž plnění se uskutečnilo ve vyšší verzi Altus Vario. Prodej koncovým zákazníkům zajišťuje volitelný modul Prodejna spolu se zásilkovým prodejem.