Různými cestami k efektivnímu podnikání

Účetní firma Prekos a výrobní firma Brudra využívají Vario odlišnými způsoby, přesto jim ale vždy nabízí efektivní podporu pro jejich podnikání. Jak Vario řeší jejich potřeby?

Různými cestami k efektivnímu podnikání

Účetní firma Prekos a výrobní firma Brudra využívají Vario odlišnými způsoby, přesto jim ale vždy nabízí efektivní podporu pro jejich podnikání. Jak Vario řeší jejich potřeby?

Prekos

Firma Prekos se zabývá především vedením účetnictví, ale zajišťuje také servis ve zpracování mzdové agendy, vyřizování záležitostí s finančními úřady a ostatními subjekty, zajištění auditu, metodické vedení, poskytování informací o nových právních předpisech a poradenství v oblasti daní.

Altus Vario ve verzi 12 využívají k efektivnímu vedení účetnictví a dalších agend. Modulu Účetnictví, které dovoluje zpracovávat také daňovou evidenci nebo vést účetnictví neomezenému počtu firem, důvěřují. Pravidelné aktualizace obsahují současnou legislativu a jsou zárukou spolehlivých výsledků, potažmo spokojených zákazníků.

Brudra

Česká firma Brudra vyrábí a dodává veškerý sortiment pracovního oblečení – trika, polokošile, mikiny, vesty, bundy, čepice, ochranné pomůcky i obuv. Brudra provozuje několik kamenných prodejen, mezi nimi i největší prodejnu pracovních pomůcek v Čechách. Prodej pracovních oděvů realizuje také skrz e-shop. Značka Brudra je dostupná i v marketech Baumax, Bauhaus, OBI, Globus, Makro či Hornbach.

Zpřehlednit a ulehčit podnikání pomáhají moduly Prodejna a Výroba. Prodejna zaručuje rychlou a jednoduchou obsluhu zákazníků. Není problém přerušit odbavování jednoho zákazníka, obsloužit druhého a vrátit se k výchozímu. Modul Výroba je sofistikovaný systém, který ve firmě Brudra řeší proces výroby od zadání zakázky až po její fakturaci. Díky jednoduché rozšiřitelnosti Varia používá firma velké množství tiskových formulářů a sestav vytvořených přímo na míru.