Starosti přenechali někomu jinému

Altus Vario v cloudu je vhodné pro všechny firmy, od účetní firmy zpracovávající účetnictví pro množství klientů, po malé rodinné centrum - nemusí mít starosti se správou sítí ani s hardwarem. Jaké výhody jim cloud poskytuje?

Starosti přenechali někomu jinému

Altus Vario v cloudu je vhodné pro všechny firmy, od účetní firmy zpracovávající účetnictví pro množství klientů, po malé rodinné centrum – nemusí mít starosti se správou sítí ani s hardwarem. Jaké výhody jim cloud poskytuje?

Smart Media (Chytré podnikání)

Smart Media je účetní a poradenská firma, která poskytuje komplexní služby v oblasti administrativy pro podnikatele. Svým klientům zajišťuje podporu v oblasti účetních systémů, bankovnictví a dalších administrativních programů.

Rozhodli se pro Altus Vario ve formě cloudu, aby zajistili stálý provoz svých služeb. Dříve trávili více času správou sítě a odstraňováním problémů v ní. Nové cloudové řešení jim nabízí stabilní technologii, která minimalizuje výpadky.

Pro zpracování účetnictví svým klientům využívají modul Účetnictví, který je pravidelně aktualizován s ohledem na legislativu a nabízí kompletní a přehledné vedení účetnictví či zpracovávání DPH.

Outsourcování služeb pomocí cloudu usnadnilo uživatelům práci a nyní se mohou plně věnovat zákazníkům.

A centrum – podpora rodiny

Rodinné centrum – A centrum nabízí množství vzdělávacích a pohybových programů pro páry připravující se na početí dítěte, pro těhotné ženy a jejich partnery, pro rodiče s dětmi i širokou veřejnost.

K administrativní práci, hlavně evidenci veškerých informací, si vybrali Altus Vario. Aby se nemuseli starat o hardware a s tím související údržbu, zvolili cloudové řešení. Pomocí Adresáře a provázaných agend mají nyní přehled o všech svých zákaznících i službách. Jedním kliknutím mohou zjistit všechny kontakty, podrobné informace, uložené dokumenty či účty související s daným klientem.

Veškeré starosti s údržbou a hardwarem jim díky cloudu odpadly a svoji pozornost mohou věnovat kurzům pro těhotné a maminky s dětmi.