Také vám pomůžeme s pravidelnou fakturací

V moderní firmě manGoweb, s.r.o. sídlící v centru Prahy je díky softwaru Altus Vario sloučeno několik současně používaných a poměrně nesourodých databází. Společnost potřebovala nasazením Varia vyřešit dlouhodobý problém spočívající v pravidelné fakturaci. Tato činnost je dnes díky informačnímu systému Altus Vario plně zautomatizovaná pomocí modulu Evidence smluv , který tuto problematiku elegantně řeší z jednoho místa. Modul eviduje uzavřené smlouvy, jejich položky a slouží právě k pravidelné fakturaci ze smluv vyplývající.

Také vám pomůžeme s pravidelnou fakturací

V moderní firmě manGoweb, s.r.o. sídlící v centru Prahy je díky softwaru Altus Vario sloučeno několik současně používaných a poměrně nesourodých databází. Společnost potřebovala nasazením Varia vyřešit dlouhodobý problém spočívající v pravidelné fakturaci. Tato činnost je dnes díky informačnímu systému Altus Vario plně zautomatizovaná pomocí modulu Evidence smluv, který tuto problematiku elegantně řeší z jednoho místa. Modul eviduje uzavřené smlouvy, jejich položky a slouží právě k pravidelné fakturaci ze smluv vyplývající.

Společnost manGoweb se primárně zabývá poskytováním služeb spojených s vývojem a správou webů, jako je jejich tvorba a následné poradenství k nim. Mezi hlavní obchodní činnosti patří tvorba webových stránek, optimalizace vyhledávání, internetová reklama, grafické návrhy pro zpracování webu a jeho správa.

ManGoweb dnes ve větším či menším rozsahu využívá všechny standardní moduly Varia, ke kterým patří příkladem Adresář vhodný pro evidenci kontaktů a udržení přehledu o obchodních vztazích. Pro pohodlné fungování pracuje společnost také s modulem Mzdy, kde eviduje pracovníky firmy a jejich pracovní poměry a zpracovává mzdovou agendu.