Z jarních implementací Altus Vario vybíráme

BALLANC board shop Vlašimská „speciálka“ nabízí vše, co je ke sportům skateboarding a snowboarding potřeba. Majitel firmy pečlivě zkoumal nabídky ekonomických systémů od různých výrobců. Na základě referencí z blízkého podnikatelského okruhu a kvality prezentace se rozhodl pro nasazení programu Altus Vario. Určujícím faktorem byla též nabídka měsíčního pronájmu Varia ve zvýhodněné licenci pro maloobchodní prodejnu a bezproblémová možnost napojení na připravovaný e-shop. V současné době je zde Altus Vario implementováno v kategorii licence Office. Nejvíce frekventované jsou moduly Prodejna a Účetnictví .

Z jarních implementací Altus Vario vybíráme
BALLANC board shop

Vlašimská „speciálka“ nabízí vše, co je ke sportům skateboarding a snowboarding potřeba. Majitel firmy pečlivě zkoumal nabídky ekonomických systémů od různých výrobců. Na základě referencí z blízkého podnikatelského okruhu a kvality prezentace se rozhodl pro nasazení programu Altus Vario. Určujícím faktorem byla též nabídka měsíčního pronájmu Varia ve zvýhodněné licenci pro maloobchodní prodejnu a bezproblémová možnost napojení na připravovaný e-shop. V současné době je zde Altus Vario implementováno v kategorii licence Office. Nejvíce frekventované jsou moduly Prodejna a Účetnictví.

Základní škola Fr. Plamínkové

ZŠ Fr. Plamínkové je státní školou s rozšířenou výukou jazyků a dlouholetou tradicí. Jednou z priorit školy je i využití informačních a komunikačních technologií. Přesto, že státní školy používají jednotný ekonomický systém, mohou ke správě specifických agend zvolit konkurenční software. Volba padla na program Altus Vario Komplet, kterým, v kategorii licence Office, evidují školní majetek.

VAŠÍČEK CZ

Firma, zabývající se zejména autodopravou a okrajově prodejem autodoplňků, nasadila Altus Vario Komplet v kategorii licence Start. Z široké nabídky modulů zatím využívá hlavně Mzdy. Nasazení dalších agend ke správě firemních procesů plánují.

SVOBODA & WILLIAMS s.r.o.

Renomovaná pražská realitní kancelář poskytující od roku 1993 kompletní servis při prodeji, nákupu a pronájmu nadstandardních rezidenčních a komerčních nemovitostí v atraktivních lokalitách Prahy. Altus Vario Komplet, v kategorii licence Office, využívají především pro kompletní zpracování účetní agendy.

TomiAIR s.r.o.

Společnost se zabývá leteckým certifikovaným servisem, dovozem letadel ze zahraničí, kompletním poradenstvím v oblasti letectví. Implementované Altus Vario, v kategorii licence Start Office, používají, vzhledem ke svému zaměření, k vedení skladů a fakturaci.

AML czech

Hlavními činnostmi pražské firmy jsou import a export výrobků pro kuchyň a domov. Prostřednictvím svých poboček působí i mimo území České republiky. Ekonomickým systémem Altus Vario Komplet, v kategorii licence Business, zajišťují skladovou evidenci pro maloobchod i velkoobchod, fakturují a účtují. Včasným proškolením základního ovládání, pracovních postupů a administrace systému firma minimalizovala komplikace obecně spojené se zavedením nového ERP software.

StarDeco, s.r.o.

Společnost StarDeco se zabývá dovozem a partnerským prodejem širokého sortimentu interiérových doplňků a moderního nábytku. Softwarem Altus Vario Komplet, v licenci SQL Office, firma zpracovává ekonomické agendy včetně kompletního vedení účetnictví a evidence majetku. Použitá architektura klient-server (SQL) vychází vstříc požadavku na jednotný informační systém pro řízení centrály a sítě poboček různé velikosti.

Ainix, s.r.o.

Společnost se zabývá nákupem a prodejem kosmetiky značek Vichy, Loréal a La Roche Posay. Ze standardního balíku instalace Altus Vario Komplet, v kategorii licence Office, společnost používá modul Účetnictví.

Livingstone,  s r. o.

Společnost Livingstone je cestovní kancelář specializující se na poznávací zájezdy do exotických zemí. V programu Altus Vario, v kategorii licence Business, zpracovávají personalistikumzdy a v modulu Banka vytvářejí příkazy k úhradě. Samotné zaúčtování mezd realizují v externím software. Po zhodnocení výhod doplňku Elektronická podání zvažují jeho používání.