Zkuste Vario zdarma. Od zlepšení vašeho podnikání vás dělí jen 10 minut

Přemýšlíte o novém ekonomickém systému, ale obáváte se, že změna zabere moc času a spolkne spoustu peněz? Díky Altus Vario to tak být nemusí. Demoverzi získáte na 1 měsíc zdarma , spustíte ji bez dlouhých příprav a jednoduše pak přejdete na placenou verzi.

Zkuste Vario zdarma. Od zlepšení vašeho podnikání vás dělí jen 10 minut

Jak na Vario zdarma

Svoje Vario na zkoušku můžete získat 2 způsoby:

 1. spustit si ho v cloudu,
 2. stáhnout demoverzi do počítače.

Pokud nechcete nic instalovat ani nastavovat, přihlaste se přes vzdálený přístup do Varia v cloudu. Můžete v něm pracovat s testovacími daty nebo si do něj nahrát i svá vlastní data. Když Vario v cloudu vypnete, vaše práce a data se v něm nezálohují. Postup je jednoduchý:

 1. vyplňte registrační formulář zde dole na stránce,
 2. otevřete si e-mail, který vám pošleme na adresu z formuláře,
 3. klikněte na odkaz v e-mailu,
 4. vaše Vario se spustí v cloudu.

Každá firma navíc může na 30 dní testovat všechny základní moduly Varia v demoverzi nainstalované přímo na svém počítači. Program spustíte sami on-line na počítači nebo off-line po telefonu s naším konzultantem. Pro spuštění bez naší pomoci potřebujete jen počítač připojený k internetu:

 1. nainstalujte si program,
 2. před použitím ho aktivujte,
 3. nahrávejte do Varia data a testuje ho.

Jak s demoverzí pracovat

Součástí demolicence jsou všechny moduly Varia kromě oborových řešení. Prohlédněte si moduly, vyzkoušejte je a zjistěte, které se pro vás nejvíce hodí. Vaše práce v modulech není v demoverzi omezená, takže si o Variu můžete udělat kompletní přehled.

Pracovní postupy jsou intuitivní, pokud byste přesto tápali, nezapomeňte se podívat na úvodní nápovědu pro uživatele. Když budete potřebovat radu a nenajdete řešení na webu, zavolejte nebo napište a zeptejte se, jak správně postupovat ve Variu. Kdykoliv se také můžete zastavit k nám na Rubešku v Praze nebo požádat o prezentaci Varia ve vaší firmě. Zvládneme to také on-line.

Baví vás Vario? Prodlužte si ho

Pokud se rozhodnete pro instalaci demoverze, nemusíte si po jejím uplynutí nic dalšího stahovat ani instalovat. Budete mít dvě možnosti – zaregistrujete si buď

 1. placenou licenci,
 2. nebo bezplatnou verzi Free Office.

Verzi vybírejte podle velikosti vaší firmy. Free Office stačí malým začínajícím firmám nebo těm, kteří chtějí Vario testovat déle než měsíc. U placeného Varia máte na výběr z několika zvýhodněných verzí pro malé a střední firmy a z verzí pro velké firmy. Přečtěte si podrobnosti přímo v článku.

Chcete mít vždy čerstvé informace o Variu? Sledujte nás na Facebooku nebo Twitteru a nic vám neuteče.