Všichni ve Variu jsou vstřícní a snaží se řešit naše problémy.

Markéta Cajthamlová Jednatelka společnosti Perfect Storage

Perfect Storage

Perfect Storage

Pokud hledáte místo, kde uskladnit nábytek nebo jiné věci, firma Perfect Storage je pro vás ideální volbou. Již tři roky provozují bezpečné skladovací kóje v Praze. A Vario si nemohou vynachválit.

Sídlo Praha - Staré město
Web www.perfectstorage.cz
Počet zaměstnanců 5
Obrat 15 milionů

Vario nám usnadnilo začátek podnikání 

„Původně jsme pracovaly pro norskou firmu, která ale ze střední a východní Evropy odešla. Dva roky jsme připravovaly svoje podnikání a asi před rokem začalo naše hledání nejlepšího ERP systému,” říkají spolumajitelka společnosti Markéta Cajthamlová. Ta společně se svou parťačkou Soňou Fialovou stojí za úspěchem firmy.

K Variu přes výzkum trhu

Zmíněná norská firma používala britský ERP systém. Ten však novým manažerkám nevyhovoval. „Perfect Storage měla být ryze česká firma s českým dodavatelem ERP systému, na kterého se budeme moci spolehnout,” vysvětluje Cajthamlová. Proto se s kolegyní rozhodla porozhlédnout jinde. Navštívily sedm firem, které nabízely řešení pro řízení jejich podniku.

Systém upravený na míru

Systém upravený na míru

Pořízení formou pronájmu

Pořízení formou pronájmu

Vstřícný technologický partner

Vstřícný technologický partner

„Nakonec nám v hledáčku zůstaly dvě. Pouze jedna z nich však byla schopná splnit všechny naše požadavky – Vario,” říká Cajthamlová a doplňuje: „Impulsem pro spolupráci s Variem bylo i doporučení ředitele HR oddělení firmy Cushman & Wakefield.”

Vario se nám přizpůsobilo

Velkou výhodou systému je jeho variabilita. Což se projevilo i u příkladu Perfect Storage. Vývojáři Varia tak doplnili systém o čtyři unikátní funkce na míru:

  • propojili modul Půjčovna s modulem Evidence smluv
  • doplnili tiskové formuláře o nové údaje
  • implementovali PIN kódy pro zákazníky do systému
  • propojili systém se zabezpečovacím softwarem

„Všichni ve Variu jsou naštěstí vstřícní a snaží se řešit naše problémy,“ oceňuje Soňa Fialová.

S Variem pracují ve středně velké firmě všichni zaměstnanci. „Když za námi přijde konzultant Varia, dáváme pozor a děláme si poznámky. Pak sedíme sami u počítače a občas se nemůžeme v zápiscích hned zorientovat,” směje se Cajthamlová a dodává, „opravdu jsem ocenila možnost pronájmu Varia. Platíme měsíční licenci, a to je do začátku podnikání skvělé.”