Systém na řízení výroby, kde neřešíte kompromis mezi cenou a funkcemi

Začínáte s řízením výroby?
Z Varia budete mít radost, jestli…

Měníte excel

Měníte excel

Excelové tabulky už jste přerostli. Chcete je konečně vyměnit za moderní systém na řízení výroby.

Máte své standardy

Máte své standardy

Odštěpili jste se od mateřské společnosti, kde jste byli zvyklí na propracovaný software. A ze svých standardů a požadavků na funkčnost nechcete ustoupit.

Nová firma – startujete

Nová firma – startujete

Firmu jste zrovna založili. A chcete hned od začátku řídit výrobu moderně, automatizovaně a efektivně. Ať vás nic nebrzdí.

Na co se můžete s Variem těšit?

 • Automatizace a digitalizace výrobních procesů
 • Jeden systém na řízení celé výroby
 • Funkce na úrovni mezinárodního ERP systému
 • Detailní a přehledné plánování
 • Odvádění výroby online
 • Přehled o zakázkách, skladu, kapacitách i výrobě
 • Vlastní nastavení pravidel výrobních procesů
 • Systém poroste s firmou – můžete upravovat, jak zrovna potřebujete
 • Vždy aktuální informace – víte, co se děje
 • Organická součást systému na řízení celé firmy
 • Snadnější kontrola
 • Minimalizace finančních ztrát

Speciality, které oceníte, jestli s řízením výroby začínáte

Nebojte, pořízení systému na řízení výroby nezruinuje váš rozpočet. I když zrovna začínáte, můžete si systém dovolit. Ve způsobu financování vyjdeme vstříc.

Ze zkušenosti víme, že skočit rovnýma nohama do systému na řízení výroby se všemi funkcemi, to může být tvrdý náraz. Přechod vám usnadníme. Ze startu nabízíme nejdříve „malou výrobu“ se zjednodušenou nabídkou, ve které se naučíte systém efektivně ovládat.

Spěcháte? Už včera bylo na systém pozdě? Máme recept, jak analýzu i nasazení zrychlit, abyste během pár týdnů v systému fungovali.

S výrobou máme dlouhodobé zkušenosti. Ať už s vývojem tak i se samotným nasazením do firmy. Víme, na co si dát pozor, co firmě pomůže, co se bude líbit... Rádi vám zkušenosti předáme.

Dílenské řízení. Z toho budete mít určitě radost

Dílenské řízení. Z toho budete mít určitě radost

Webová aplikace, která slouží k odvádění výroby. Přes ní hlásíte rovnou do systému informace z výroby – kdo a co vyrobil, v jaké kvalitě apod. Nikdo nelítá po výrobě s papírem, nemusíte nic přepisovat. Přímo ve Variu vidíte aktuální informace. Máte přehled, co a kde se právě děje.

Plánování. Nejdůležitější část výroby

Plánování. Nejdůležitější část výroby

Vyrábět a plánovat tak nějak od oka… Možná se dá, když máte málo zakázek a bez hrozby sankcí. Ale dlouhodobě to není udržitelné. Plánování je základ pro každou výrobní firmu.

S Variem budete mít k dispozici přehlednou plánovací tabuli, kde hezky uvidíte stav plnění a přehled, co aktuálně vyrábíte a co máte v plánu. Kromě toho nabízí Vario celou řadu strategií, jak plánovat, automaticky zaplánuje zdroje a kontroluje kapacity i skladové zásoby, vedoucímu výroby umí dát doporučení dle požadavků zákazníka a volných kapacit… Možností je hodně, bude se vám to líbit.

Na oboru ani objemu výroby nezáleží

Na oboru ani objemu výroby nezáleží

Zakázková, sériová, kusová… nezáleží na tom, ve kterém oboru se vaše firma pohybuje, co a v jakém objemu vyrábí. Vario si s tím poradí.

Podívejte se, jak to vypadá v praxi

Další reference

Získali jsme si důvěru více než 2000 firem

Vogel electric

Vogel electric

Jedna z prvních firem, která zavedla čtečky čárových kódů. Speciální je řešení pro řízení procesu reklamace a specificky upravené nákupní strategie.

Tercie

Tercie

Výrobce a dodavatel pracovních oděvů, ochranných pomůcek a reklamního textilu. Přes 60 % zdravotně znevýhodněných pracovníků má k dispozici speciální zjednodušené rozhraní.

De & Co Hranice

De & Co Hranice

„S Variem jsme spokojení a můžeme ho doporučit. Šetří nám spoustu času. Už se nestává, že dva lidé dělají zbytečně stejnou práci.“

TOMÁŠ RÖSSNER jednatel

Máte zájem? Dejte vědět, Vario vám ukážeme na vašich datech

Rádi k vám zajedeme a Vario prakticky ukážeme. Navíc přímo na vašich datech, abyste měli co nejlepší představu o tom, jak by to celé mohlo vypadat a fungovat.

  Vario není řešení jen pro řízení výroby. Můžete v něm mít všechny firemní agendy